Pamięć Violetty Violetta Memory

Zagraj w gre

Wioletta jest bohaterką argentyńskiej telenoweli na kanale Disney Chanel. Gra jest nie lada gratką dla fanów tego serialu. Możesz się tu zamienić w detektywa i poćwiczyć swoją pamięć. Musisz po kolei odkrywać karty z bohaterami Violetty i zapamiętać, gdzie są ukryci. Gdy znajdziesz taką samą parę, to zostaje ona na ekranie i musisz szukać dalej. Szukasz do tej pory, aż znajdziesz wszystkie postacie. Sprawdź jak dobrze znasz postacie z telenoweli o Violi która leci na Disney chanell. W grę zagrasz za pomocą myszki!

Violetta jako główna bohaterka serialu, to dziewczyna niezwykle bystra i pełna energii. Niestety z winy nadopiekuńczego ojca przez wiele lat żyje w samotności, z dala od rówieśników. Nie jest świadoma tego, że po tragicznie zmarłej matce przejęła piękny głos, po ojcu zaś odziedziczyła zamiłowanie do książek i oczywiście inteligencję. Spontaniczna i bardzo szczera nastolatka zawsze robi to co myśli i nadal poszukuje swojego miejsca w życiu. Gdy powraca wraz z ojcem do rodzinnego miasta Buenos Aires, rozpoczyna naukę w szkole muzycznej „Studio 21″. Nie wie jeszcze, że to przyniesie jej bardzo wiele zmian. Uczy się tam gry na pianinie, co z czasem przynosi jej wizję zupełnie nowego świata. Dzięki swojej opiekunce odkrywa w niej także swoje przeznaczenie oraz całą prawdę o przeszłości. W tej prestiżowej szkole nawiązuje nowe przyjaźnie, oraz poznaje miłość swojego życia. Losy bohaterki bywają zadziwiające, jej przyjaciele na początku myślą, że jest nieśmiała, jednak szybko odkrywają jej prawdziwą osobowość.

Pamięć Violetty Violetta Memory
3 votes, 5.00 avg. rating (96% score)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

* Skopiuj to haslo *

* Wpisz lub wklej tutaj haslo aby dodac komentarz *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

gry dla najmlodszych